ART / Lithographs / Litograph in colors 14088538
nr 1408 8538
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Ulf Wahlberg (b. 1938), Sweden. Sond158/210, -79, outer dimensions including frame: 44x60,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 158/210, daterad -79, yttermått inklusive ram: 44x60 cm. Signerad
Ulf Wahlberg, Swedish painter and draughtsman, born 1938
300
SEK 150
Monday July 19 2021
at 19:08:12
16/7 09:13:23
100 kr
19/7 18:59:31